Łódź - Solaris Park

Solaris Park przy ul. Tuwima to najbardziej pożądany adres w Łodzi według firmy Home Broker. Należy do lubelskiej spółki Studio 3 Investment. To trzecia już inwestycja firmy w Łodzi. Dwie pierwsze: Solaris I i II także powstały w centrum miasta. O tym, że Solaris Park jest interesującym miejscem do mieszkania, świadczy jego położenie... (źródło)

Zakresem realizacji była dostawa Betonowych Gzymsów

Projektant: STUDIO 3 Sp. z o.o. S.K.A. ul. Kowalska 5/P206, 20-115 Lublin http://www.studio3.pl
 
Solaris Park, ul. Tuwima 15, Łódź
Rezydencję Solaris Park położona w ścisłym centrum Łodzi przy ulicy Tuwima, w otoczeniu drzew, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Sienkiewicza. Zabudowa działki obejmuje dwa budynki: wyższy od ulicy Tuwima i niższy w głębi parku połączone przeszkloną klatką schodową.
Solaris Park to:
-96 apartamentów z dużymi tarasami i loggiami, z widokiem na otaczający park oraz przeszkleniami zapewniającymi doskonałe nasłonecznienie każdego z pomieszczeń.
-lokale usługowe na parterze i pierwszym piętrze
-parking wielopoziomowy na ponad 120 samochodów
-cztery nowoczesne, szybkobieżne windy
-hall wejściowy z recepcją i nowoczesnym systemem monitoringu
-możliwość realizacji rozbudowanej części rekreacyjnej w tym krytego basenu, sauny
-wysoki standard wykończenia: elewacje zewnętrzne, stolarka i części wspólne wykonane ze szlachetnych materiałów np: kamienia naturalnego, drewna egzotycznego, stali nierdzewnej.
Apartamentowiec w doskonałej lokalizacji i o najwyższym standardzie, będzie niewątpliwie jedną z najlepszych łódzkich inwestycji mieszkaniowych najbliższych lat.
Zobacz nasz sklep na Allegro