Katowice - Osiedle Książęce

 Osiedle Książęce jest inwestycją wyjątkową zarówno pod względem lokalizacji jak i charakteru projektu. Inwestycja zlokalizowana jest w Katowicach Ligocie przy ul. Piotrowickiej.

cytując z http://www.osiedleksiazece.pl/pl/opis-inwestycji/o-inwestycji.htm

Wysoki standard wykończenia 

Na terenie Osiedla powstały 22 czterokondygnacyjne budynki o wysokim standardzie wykończenia, wyposażone w cichobieżne windy, wielostanowiskowy parking podziemny oraz komórki lokatorskie. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla, stworzyliśmy w pełni wyposażony plac zabaw.

 

Nowoczesna architektura

Architekci z pracowni AIR JURKOWSCY Sp. z o.o. starannie zaprojektowali nie tylko bryłę budynków ale również wnętrza lokali mieszkalnych, które są dostępne w metrażach od 43 do 86 m kw. Dla mieszkańców parteru przewidziano zielone ogródki od 36 do 56 m kw. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne tarasy – do 23 m kw., ogrody zimowe, oraz patia na dachach budynków o powierzchni 20 m kw, wszystkie usytuowane od strony południowej. Dbałość o przestrzeń jest także widoczna w częściach wspólnych budynków które są przestronne i funkcjonalne. 

Na co szczególnie kładziono nacisk przy tworzeniu Osiedla?

W trosce o komfort mieszkańców wybudowaliśmy osiedle odpowiadające najwyższym standardom wykończenia, w ekskluzywnym, a zarazem minimalistycznym wydaniu.  Efekt ten osiągnęliśmy poprzez zastosowanie najwyższej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Mieszkania zostały wyposażone w drewniane i aluminiowe okna, szklane balustrady, a na tarasach położono wysokiej jakości drewno egzotyczne. O wysokim standardzie wykończenia świadczy montaż cichobieżnych wind w każdym budynku osiedla oraz wielostanowiskowy parking podziemny, który ma zapewnić komfort zmotoryzowanym.

Zwyczajnie cieszy nas fakt, że na takim osiedlu zastosowano naszą cegiełkę.

Katowice - Osiedle Książęce

Katowice - Osiedle Książęce - z budowy

...ulubione zdjęcia z budowy...

Zobacz nasz sklep na Allegro