Warszawa - Oxygen Park

Oxygen Park łączy w sobie wszystkie cechy, którymi powinien wyróżniać się nowoczesny budynek biurowy – optymalną lokalizację, ekspozycję, łatwy dojazd, przyjazne otoczenie oraz funkcjonalność i zgodność z najwyższymi standardami.

Zakresem realizacji była dostawa Betonowych Płyt Elewacyjnych

Oxygen Park to nowoczesny obiekt biurowy powstający bezpośrednio przy Alejach Jerozolimskich, w biznesowym obszarze Warszawy. Projekt składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków oferujących najnowocześniejsze rozwiązania wpływające na efektywność i komfort pracy. 
 
Budowa kompleksu Oxygen Park, zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Jutrzenki 137, rozpoczęła się w lipcu 2012 roku. Inwestycja składa się z dwóch 6-kondygnacyjnych budynków, z których pierwszy otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie. Druga faza ma zostać zakończona w 2013 roku. Kompleks jest certyfikowany w systemie BREEAM.
Za projekt architektoniczny kompleksu odpowiada pracownia JEMS Architekci. Obiekt oferuje 18 300 mkw powierzchni biurowej na wynajem. Oxygen Park charakteryzuje się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań architektonicznych i technologicznych, które na celu mają zmniejszenie zużycia energii.
 
więcej na http://www.yareal.pl/oxygen-park

Warszawa - Oxygen Park

Zobacz nasz sklep na Allegro